A 2017/2018. tanév órarendje

Termek helyszíne:

Berczik terem, 1027 Budapest, Kapás u. 55. (Főépület)

Hajós terem, 1027 Budapest, Kapás u. 55. (Főépület)

Ágnes terem, 1027 Budapest, Margit krt. 48. I. em. 1.  (Kapucsengő: Tánciskola felirat)

Beiratkozás után (2017.09.01.)  az órarendváltoztatás jogát fenntartjuk!

 

ÓRAREND MŰFAJONKÉNT

 

ÓRAREND TÁNCPEDAGÓGUSOK SZERINT

Művészi torna tagozat

Szollás Erzsébet művészi torna, mozdulatművészet csoportjai

hétfő (Hajós terem) – csütörtök (Berczik terem)

15.00-15.45

ISKOLÁS

11-12 évesek

16.15-17.00

ÓVODÁS

4-5 évesek

17.00-17.45

KISISKOLÁS 1.

6-8 évesek

17.45-18.30

KISISKOLÁS 2.

9-10 évesek

18.30-19.15

IFJÚSÁGI

13-15 évesek

19.15-20.00

20+ évesek

 

20.00-20-45

FELNŐTT

 

Szirányi Laura művészi torna, mozdulatművészet csoportjai

hétfő (Ágnes terem), szerda (Berczik terem)

HÉTFŐ 15.45-16.30 ÉS SZERDA 18.00-18.45

ISKOLÁS 2.

10-13 évesek

HÉTFŐ ÉS SZERDA  16.30-17.15

ÓVODÁS

4-6 évesek

HÉTFŐ  ÉS SZERDA 17.15-18.00

ISKOLÁS 1.

7-10 évesek

Győri Anna művészi torna és táncgimnasztika csoportjai

péntek (Ágnes terem)

16.30-17.15

ÓVODÁS MŰVÉSZI TORNA

4-6 évesek

17.15-18.45

KISISKOLÁS MŰVÉSZI TORNA

7-10 évesek

 

Komesz Flóra táncgimnasztika csoportja

hétfő (Ágnes terem)

15.00-15.45                  

TÁNCGIMNASZTIKA                     

2,5-4 évesek                   

 

Győri Anna, Kovács Ágnes és Szentivánszky Ágota művészi torna, mozdulatművészet csoportjai

szombat

8.30-9.15 (HAJÓS TEREM)

4 ÉVES ÓVODÁS MŰVÉSZI TORNA

GYŐRI ANNA 4 ÉVES ÓVODÁS TAVALYI TÁNCGIMNASZTIKA CSOPORTJA

9.15-10.00  (HAJÓS TEREM)

KISISKOLÁS MŰVÉSZI TORNA CSOPORT

KOVÁCS ÁGNES ÉS SZENTIVÁNSZKY ÁGOTA TAVALYI KISISKOLÁS CSOPORTJA

10.00-10.45 (BERCIK TEREM)

6 ÉVES NAGYOVIS HALADÓ MŰVÉSZI TORNA CSOPORT

KOVÁCS ÁGNES ÉS SZENTIVÁNSZKY ÁGOTA TAVALYI 10.00 ÓRÁS CSOPORTJA

10.45-11.30 (BERCZIK TEREM)

5 ÉVES HALADÓ ÓVODÁS  MŰVÉSZI TORNA CSOPORT

KOVÁCS ÁGNES ÉS SZENTIVÁNSZKY ÁGOTA TAVALYI KEZDŐ ÓVODÁS CSOPORTJA

11.30-12.15  (BERCZIK TEREM)  5-6 ÉVES NAGYOVIS MŰVÉSZI TORNA CSOPORT   GYŐRI ANNA 4-5 ÉVES ÓVODÁS TAVALYI CSOPORTJA

Néveri Katalin művészi torna, mozdulatművészet csoportjai

kedd és csütörtök (Ágnes terem)

        16.30-17.15                                     

ÓVODÁS MŰVÉSZI TORNA CSOPORT       

6-7 évesek            

 17.15-18.00

ÓVODÁS MŰVÉSZI TORNA CSOPORT

4-5 évesek

Jós Fruzsina és Bocsi Eszter – Berczik torna hölgyeknek

Berczik terem

8.00-9.00

HÉTFŐ

BOCSI ESZTER

8.00-9.00

KEDD

BOCSI ESZTER

9.00-10.00

KEDD

BOCSI ESZTER

8.00-9.00

CSÜTÖRTÖK

JÓS FRUZSINA

9.00-10.00

CSÜTÖRTÖK

JÓS FRUZSINA

8.00-9.00

SZOMBAT

JÓS FRUZSINA

9.00-10.00

SZOMBAT

JÓS FRUZSINA

 

Modern tagozat

Dékány Éva jazz balett csoportjai

HÉTFŐ  (BERCZIK TEREM)

ÉS SZERDA (HAJÓS TEREM)

14.45-16.15

10-12. évesek 1.

HÉTFŐ  (BERCZIK TEREM)

ÉS SZERDA (BERCZIK TEREM)

16.15-17.45         

8 évesek

HÉTFŐ  (BERCZIK TEREM)

ÉS SZERDA (BERCZIK TEREM)

17.45-19.15

IFJÚSÁGI

HÉTFŐ  (BERCZIK TEREM)

ÉS SZERDA (HAJÓS TEREM)

19.15-20.45

FELNŐTT

KEDD ÉS CSÜTÖRTÖK

(ÁGNES TEREM)

15.00-16.30

10-12. évesek 2.

Puskás Judit modern tánc csoportjai

kedd (Berczik terem) és csütörtök (Hajós terem)

14.45-16.15

JUNIOR

11-13 évesek

16.15-17.30

GYERMEK                      

8-10 évesek

17.30-19.00

HALADÓ IFJÚSÁGI 1.

14-18 évesek

19.00-20.30

HALADÓ IFJÚSÁGI 2. ÉS FELNŐTT

16 éves kortól

Alexy Alexandra art jazz – kortárs tánc csoportjai

szerda (Ágnes terem) és  péntek (Hajós terem)

15.00-16.30

JUNIOR

9-13 évesek

16.30-18.00

KEZDŐ IFJÚSÁGI

14-18 évesek

18.00-19.30

HALADÓ IFJÚSÁGI

14-18 évesek

19.30-21.00

FELNŐTT

 

Bocsi Eszter modern tánc csoportja

péntek (Ágnes terem)

19.00-20.30

KEZDŐ ÉS ÚJRAKEZDŐ FELNŐTT MODERN TÁNC

FELNŐTT
           

Bács Emese jazz balett csoportja

szerda (Berczik terem) és péntek (Ágnes terem)

15.00-16.30

IFJÚSÁGI JAZZ BALETT

13-16 ÉVESEK
           

 

Klasszikus balett tagozat

Bárány Ilona klasszikus balett csoportjai

kedd (Hajós terem), péntek (Berczik terem)

15.15-16.00

ISKOLÁS HALADÓ 2.

12-14 évesek

16.15-17.00

ISKOLÁS HALADÓ 1.

9-12 évesek

17.15-18.00

ÓVODÁS

5-6 évesek

18.15-19.00

KIS  ISKOLÁS

7-8 évesek

19.15-20.30

HALADÓ 3. ÉS FELNŐTT

 

Pétery Melinda spicc technika és modern balett csoportjai

hétfő és csütörtök (Ágnes terem)

18.00-19.30

SPICC TECHNIKA

14 éves kortól

19.30-21.00

MODERN BALETT

14 éves kortól

Bábel Brigitta klasszikus balett csoportjai

szombat (Hajós terem)

10.00-11.00

 ISKOLÁS HALADÓ

8-10 évesek

11.00-11.45

KISISKOLÁS

6-7 évesek

11.45-12.30

ÓVODÁS

4-6 évesek

Bocsi Eszter klasszikus balett csoportjai

szombat (Ágnes terem)

8.30-10.00

 KEZDŐ ÉS ÚJRA KEZDŐ FELNŐTT KLASSZIKUS BALETT

FELNŐTT

10.00-10.45

KEZDŐ TÁNCGIMNASZTIKA

2,5-4 évesek

10.45-11.30

HALADÓ TÁNCGINASZTIKA

2,5-4 évesek

11.30-12.15 KEZDŐ ÓVODÁS KLASSZIKUS BALETT 4-6 évesek

 

 

Társastánc tagozat

Dalotti Tibor felnőtt társastánc csoportjai

KEDD (ÁGNES TEREM)

18.00-19.00

Haladó (Ezüst csoport)

KEDD (ÁGNES TEREM)

19.00-20.00

Haladó

KEDD (ÁGNES TEREM)

20.00-21.00

Kezdő

SZERDA (BERCZIK TEREM) 19.00-20.00 Senior táncklub 1. csoport
SZERDA (BERCZIK TEREM) 20.00-21.00 Senior táncklub 2. csoport