A 2016/2017. tanév órarendje

Termek helyszíne:

Berczik terem, 1027 Budapest, Kapás u. 55. (Főépület)

Hajós terem, 1027 Budapest, Kapás u. 55. (Főépület)

Ágnes terem, 1027 Budapest, Margit krt. 48. I. em. 1.  (Kapucsengő: Tánciskola felirat)

Beiratkozás után (2016.09.01-02.)  az órarendváltoztatás jogát fenntartjuk!

 

Művészi torna tagozat

Szollás Erzsébet művészi torna csoportjai

hétfő (Hajós terem) – csütörtök (Berczik terem)

14.45-15.30

KISISKOLÁS

12-13 éves

15.30-16.15

IFJÚSÁGI

14-15 éves

16.15-17.00

KIS ÓVODÁS

4-5 éves

AI17.00-17.45

HALADÓ ÓVODÁS

5-6 éves

17.45-18.30

KIS ISKOLÁS 1.

7-8 éves

18.30-19.15

KIS ISKOLÁS 2.

9-11 éves

19.15-20.00

HALADÓ NAGYOK

 

20.00-20.45

FELNŐTTEK

 

Szirányi Laura művészi torna csoportjai

hétfő (Ágnes terem), szerda (Hajós terem)

HÉTFŐ 15.45-16.30 ÉS SZERDA 18.00-18.45

ISKOLÁS 2.

3-5. osztályosok

HÉTFŐ 16.30-17.15 ÉS SZERDA  17.15-18.00

ISKOLÁS 1.

1-2. osztályosok

HÉTFŐ 17.15-18.00 ÉS SZERDA 16.30-17.15

ÓVODÁS

4 évesek

Kovács Ágnes és Szentivánszky Ágota művészi torna csoportjai

szombat

9.15-10.00 HAJÓS TEREM

KISISKOLÁS

(tavalyi 9.15 ÉS 10.45 órás csoportok)

10.00-10.45  BERCZIK TEREM

ÓVODÁS

(tavalyi kezdő óvodás)

10.45-11.30  BERCIK TEREM

KEZDŐ ÓVODÁS

4-5 évesek

11.30-12.15  BERCZIK TEREM

HALADÓ ISKOLÁS

 

Néveri Katalin művészi torna csoportjai

Ágnes terem

KEDD, CSÜTÖRTÖK 16.30-17.15

ÓVODÁS 

5-6 évesek

KEDD, CSÜTÖRTÖK 17.15-18.00

ÓVODÁS  

4 évesek

     

Győri Anna művészi torna és táncgimnasztika csoportjai

Ágnes terem

PÉNTEK

16.15-17.00

ÓVODÁS MŰVÉSZI TORNA 1.

 5-6 évesek

PÉNTEK   

17.00-17.45 

TÁNCGIMNASZTIKA

2,5-4 évesek

PÉNTEK

17.45-18.30

KISISKOLÁS  MŰVÉSZI TORNA

7-8 évesek

SZOMBAT

9.30-10.15

KEZDŐ TÁNCGIMNASZTIKA

2,5-4 évesek

SZOMBAT

10.15-11.00

MŰVÉSZI TORNA

4-5 évesek (tavalyi csoport maradt ugyanebben az időben)

SZOMBAT

11.00-11.45

HALADÓ TÁNCGIMNASZTIKA

3-4 évesek

     

Jós Fruzsina és Bocsi Eszter – Berczik torna hölgyeknek

Berczik terem

8.00-9.00

KEDD

BOCSI ESZTER

9.00-10.00

KEDD

BOCSI ESZTER

8.00-9.00

CSÜTÖRTÖK

JÓS FRUZSINA

9.00-10.00

CSÜTÖRTÖK

JÓS FRUZSINA

8.00-9.00

SZOMBAT

JÓS FRUZSINA

9.00-10.00

SZOMBAT

JÓS FRUZSINA

Modern tagozat

Dékány Éva jazz balett csoportjai

HÉTFŐ  (BERCZIK TEREM)

ÉS SZERDA (HAJÓS TEREM)

15.00-16.30

10-13. évesek 1.

HÉTFŐ  (BERCZIK TEREM)

ÉS SZERDA (BERCZIK TEREM)

16.30-18.00          

8-10évesek

HÉTFŐ  (BERCZIK TEREM)

ÉS SZERDA (BERCZIK TEREM)

18.00-19.30

IFJÚSÁGI

(középiskolás)

HÉTFŐ  (BERCZIK TEREM)

ÉS SZERDA (HAJÓS TEREM)

19.30-21.00

FELNŐTT

KEDD ÉS CSÜTÖRTÖK

(ÁGNES TEREM)

15.00-16.30

10-13. évesek 2.

Puskás Judit modern - jazz tánc csoportjai

KEDD (BERCZIK TEREM) ÉS CSÜTÖRTÖK (HAJÓS TEREM)

14.45-16.15

JUNIOR   11-13 évesek

KEDD (BERCZIK TEREM) ÉS CSÜTÖRTÖK (HAJÓS TEREM)

16.15-17.45         

GYERMEK  8-10 évesek

KEDD (BERCZIK TEREM) ÉS CSÜTÖRTÖK (HAJÓS TEREM)

17.45-19.15

IFJÚSÁGI 2. 14-18 évesek

KEDD (BERCZIK TEREM) ÉS CSÜTÖRTÖK (HAJÓS TEREM)

19.15-20.45

HALADÓ FELNŐTT

SZERDA (BERCZIK TEREM) ÉS PÉNTEK (ÁGNES TEREM)

15.00-16.30 SZEDA

15.45-16.15 PÉNTEK

IFJÚSÁGI 1. 13-15 évesek

Alexy Alexandra art jazz – kortárs tánc csoportjai

szerda (Ágnes terem), péntek (Hajós terem)

15.00-16.30

JUNIOR

9-13 évesek

16.30-18.00

KEZDŐ IFJÚSÁGI

14-18 évesek

18.00-19.30

HALADÓ IFJÚSÁGI

14-18 évesek

19.30-21.00

FELNŐTT

 

Klasszikus balett tagozat

Bárány Ilona klasszikus balett csoportjai

kedd (Hajós terem), péntek (Berczik terem)

15.15-16.00

ISKOLÁS HALADÓ 2.

12-14 évesek

16.15-17.00

ISKOLÁS HALADÓ 1.

9-12 évesek

17.15-18.00

ÓVODÁS

5-6 évesek

18.15-19.00

KIS  ISKOLÁS

7-8 évesek

19.15-20.30

HALADÓ 3. ÉS FELNŐTT

 

Pétery Melinda spicc technika és modern balett csoportjai

Ágnes terem

CSÜTÖRTÖK 18.00-19.30

KEZDŐ SPICC TECHNIKA

14 éves kortól

CSÜTÖRTÖK, PÉNTEK  

19.30-21.00

HALADÓ SPICC TECHNIKA

14 éves kortól

PÉNTEK 18.30-20.00

MODERN BALETT

14 éves kortól

Bábel Brigitta klasszikus balett csoportjai

szombat (Hajós terem)

10.00-10.45

 KISISKOLÁS  

7-9 évesek

10.45-11.30

HALADÓ ÓVODÁS 2.

6-7 évesek

11.30-12.15

KEZDŐ ÓVODÁS 1.

4-5 évesek

Társastánc tagozat

Dalotti Tibor felnőtt társastánc csoportjai

KEDD (ÁGNES TEREM)

18.30-19.30

Haladó

KEDD (ÁGNES TEREM)

19.30-20.30

Kezdő

SZERDA (BERCZIK TEREM)

Csak novembertől!

19.00-20.00

Haladó

SZERDA (BERCZIK TEREM) 20.00-21.00 Haladó