A 2018/2019. tanév órarendje

Termek helyszíne:

Berczik terem, 1027 Budapest, Kapás u. 55. (Főépület)

Hajós terem, 1027 Budapest, Kapás u. 55. (Főépület)

Ágnes terem, 1027 Budapest, Margit krt. 48. I. em. 1.  (Kapucsengő: Tánciskola felirat)

Beiratkozás után (2018.09.03.)  az órarendváltoztatás jogát fenntartjuk!

 

A BERCZIK SÁRA BUDAI TÁNCKLUB 2018/2019. TANÉVÉNEK ÓRARENDJE

LETÖLTHETŐ FORMÁTUM

MŰVÉSZI TORNA

NAP ÉS HELYSZÍN

IDŐPONT

KOROSZTÁLY

TÁNCPEDAGÓGUS

HÉTFŐ (HAJÓS TEREM) CSÜTÖRTÖK (BERCZIK TEREM)

15.15-16.00

ISKOLÁS (11-12 ÉVESEK)

SZOLLÁS ERZSÉBET

HÉTFŐ (HAJÓS TEREM) CSÜTÖRTÖK (BERCZIK TEREM)

16.15-17.00

ÓVODÁS 4-5 ÉVESEK

SZOLLÁS ERZSÉBET

HÉTFŐ (HAJÓS TEREM) CSÜTÖRTÖK (BERCZIK TEREM)

17.00-17.45

KISISKOLÁS 1. 6-8 ÉVESEK

SZOLLÁS ERZSÉBET

HÉTFŐ (HAJÓS TEREM) CSÜTÖRTÖK (BERCZIK TEREM)

17.45-18.30

KISISKOLÁS 2. 9-10 ÉVESEK

SZOLLÁS ERZSÉBET

HÉTFŐ (HAJÓS TEREM) CSÜTÖRTÖK (BERCZIK TEREM)

18.30-19.15

IFJÚSÁGI 13-15 ÉVESEK

SZOLLÁS ERZSÉBET

HÉTFŐ (HAJÓS TEREM) CSÜTÖRTÖK (BERCZIK TEREM)

19.15-20.00

20+ ÉVESEK

SZOLLÁS ERZSÉBET

HÉTFŐ (HAJÓS TEREM) CSÜTÖRTÖK (BERCZIK TEREM)

20.00-20.45

FELNŐTT

SZOLLÁS ERZSÉBET

SZERDA (HAJÓS TEREM) PÉNTEK (ÁGNES TEREM)

15.00-15.45

ISKOLÁS 3. 12-14 ÉVESEK

SZIRÁNYI LAURA

SZERDA (HAJÓS TEREM) PÉNTEK (ÁGNES TEREM)

15.45-16.30

KEZDŐ ÓVODÁS 4-5 ÉVESEK

SZIRÁNYI LAURA

SZERDA (HAJÓS TEREM) PÉNTEK (ÁGNES TEREM)

16.30-17.15

HALADÓ ÓVODÁS 6-7 ÉVESEK

SZIRÁNYI LAURA

SZERDA (HAJÓS TEREM) PÉNTEK (ÁGNES TEREM)

17.15-18.00

KISISKOLÁS 7-8 ÉVESEK

SZIRÁNYI LAURA

SZERDA (HAJÓS TEREM) PÉNTEK (ÁGNES TEREM)

18.00-18.45

KISISKOLÁS 9-10 ÉVESEK

SZIRÁNYI LAURA

KEDD (ÁGNES TEREM)

16.30-17.15

ÓVODÁS

KOMESZ FLÓRA

KEDD (ÁGNES TEREM)   PÉNTEK (ÁGNES TEREM)

       KEDD 17.15-18.00               PÉNTEK 18.45-19.30

KISISKOLÁS

KOMESZ FLÓRA

SZOMBAT  (BERCZIK TEREM)

10.45-11.30

ÓVODÁS

KOMESZ FLÓRA

SZOMBAT  (BERCZIK TEREM)

11.30-12.15

KISISKOLÁS

KOMESZ FLÓRA

SZOMBAT  (HAJÓS TEREM)

8.30-9.15

KISISKOLÁS

KOVÁCS ÁGNES

SZOMBAT  (HAJÓS TEREM)

9.15-10.00

HALADÓ ÓVODÁS

KOVÁCS ÁGNES

SZOMBAT  (BERCZIK TEREM)

10.00-10.45

KEZDŐ ÓVODÁS

KOVÁCS ÁGNES

       

TÁNCGIMNASZTIKA

NAP ÉS HELYSZÍN

IDŐPONT

KOROSZTÁLY

TÁNCPEDAGÓGUS

KEDD- (ÁGNES TEREM)

15.45-16.30

KEZDŐ 2,5-4 ÉVESEK

KOMESZ FLÓRA

SZOMBAT (ÁGNES TEREM)

10.00-10.45

KEZDŐ  2,5-4 ÉVESEK

BOCSI ESZTER

SZOMBAT (ÁGNES TEREM)

10.45-11.30

HALADÓ 2,5-4 ÉVESEK

BOCSI ESZTER

       

BERCZIK  TORNA HÖLGYEKNEK

NAP ÉS HELYSZÍN

IDŐPONT

KOROSZTÁLY

TÁNCPEDAGÓGUS

KEDD  (BERCZIK TEREM)

8.00-9.00,

FELNŐTT

BOCSI ESZTER

KEDD  (BERCZIK TEREM)

9.00-10.00

FELNŐTT

BOCSI ESZTER

CSÜTÖRTÖK (BERCZIK TEREM)

8.00-9.00,

FELNŐTT

JÓS FRUZSINA

CSÜTÖRTÖK  (BERCZIK TEREM)

9.00-10.00

FELNŐTT

JÓS FRUZSINA

SZOMBAT (BERCZIK TEREM)

8.00-9.00

FELNŐTT

JÓS FRUZSINA

SZOMBAT (BERCZIK TEREM)

9.00-10.00

FELNŐTT

JÓS FRUZSINA

       

KLASSZIKUS BALETT

NAP ÉS HELYSZÍN

IDŐPONT

KOROSZTÁLY

TÁNCPEDAGÓGUS

KEDD (HAJÓS TEREM, PÉNTEK (BERCZIK TEREM)

15.15-16.00

ISKOLÁS HALADÓ 2. (12-14 évesek)

BÁRÁNY ILONA

KEDD (HAJÓS TEREM, PÉNTEK (BERCZIK TEREM)

16.15-17.00

ISKOLÁS HALADÓ 1. (9-12 évesek)

BÁRÁNY ILONA

KEDD (HAJÓS TEREM, PÉNTEK (BERCZIK TEREM)

17.15-18.00

ÓVODÁS

BÁRÁNY ILONA

KEDD (HAJÓS TEREM, PÉNTEK (BERCZIK TEREM)

18.00-18.45

KIS ISKOLÁS (7-8 évesek)

BÁRÁNY ILONA

KEDD (HAJÓS TEREM, PÉNTEK (BERCZIK TEREM)

19.00-20.30

HALADÓ 3. ÉS FELNŐTT

BÁRÁNY ILONA

HÉTFŐ ( ÁGNES TEREM) SZERDA (BERCZIK  TEREM)

18.00-19.30

SPICC TECHNIKA 14 ÉVES KORTÓL

PÉTERY MELINDA

HÉTFŐ ( ÁGNES TEREM) SZERDA (BERCZIK  TEREM)

19.30-21.00

MODER BALETT 14 ÉVES KORTÓL

PÉTERY MELINDA

SZOMBAT (ÁGNES TEREM)

8.30-10.00

KEZDŐ ÉS KÖZÉPHALADÓ FELNŐTT KLASSZIKUS BALETT

BOCSI ESZTER

SZOMBAT (ÁGNES TEREM)

11.30-12.15

 ÓVODÁS KLASSZIKUS BALETT

BOCSI ESZTER

SZOMBAT  (HAJÓS TEREM)

10.00-11.00

ISKOLÁS HALADÓ

BÁBEL BRIGITTA

SZOMBAT  (HAJÓS TEREM)

11.00-11.45

KISISKOLÁS

BÁBEL BRIGITTA

SZOMBAT  (HAJÓS TEREM)

11.45-12.30

ÓVODÁS

BÁBEL BRIGITTA

       

JAZZ BALETT

NAP ÉS HELYSZÍN

IDŐPONT

KOROSZTÁLY

TÁNCPEDAGÓGUS

HÉTFŐ (ÁGNES  TEREM), SZERDA (BERCZIK TEREM)

15.00-16.30

 JUNIOR 11-13 ÉVES

DÉKÁNY ÉVA

HÉTFŐ (ÁGNES  TEREM), SZERDA (BERCZIK TEREM)

16.30-18.00

HALADÓ IFJÚSÁGI-FELNŐTT

DÉKÁNY ÉVA

KEDD (BERCZIK TERM) CSÜTÖRTÖK (HAJÓS TEREM)

15.00-16.30

 JUNIOR 11-13 ÉVES

DÉKÁNY ÉVA

KEDD (BERCZIK TERM) CSÜTÖRTÖK (HAJÓS TEREM)

16.30-18.00

KEZDŐ GYERMEK 9 ÉVES

DÉKÁNY ÉVA

KEDD (BERCZIK)   CSÜTÖRTÖK (HAJÓS TEREM)

18.00-19.30

KEZDŐ, ÚJRAKEZDŐ IFJÚSÁGI JAZZ BALETT

BÁCS EMESE

CSÜTÖRTÖK (HAJÓS TEREM)

19.30-21.00

KEZDŐ, ÚJRAKEZDŐ FELNŐTT JAZZ BALETT

BÁCS EMESE

       

MODERN TÁNC

NAP ÉS HELYSZÍN

IDŐPONT

KOROSZTÁLY

TÁNCPEDAGÓGUS

HÉTFŐ (BERCZIK TEREM), CSÜTÖRTÖK (ÁGNES TEREM)

14.45-16.15

JUNIOR  11-14 ÉVESEK

PUSKÁS JUDIT

HÉTFŐ (BERCZIK TEREM), CSÜTÖRTÖK (ÁGNES TEREM)

16.15-17.30

GYERMEK  8-11 ÉVESEK

PUSKÁS JUDIT

HÉTFŐ (BERCZIK TEREM), CSÜTÖRTÖK (ÁGNES TEREM)

17.30-19.00

IFJÚSÁGI 1. 15-18 ÉVESEK

PUSKÁS JUDIT

HÉTFŐ (BERCZIK TEREM), CSÜTÖRTÖK (ÁGNES TEREM)

19.00-20.30

IFJÚSÁGI 2. ÉS FELNŐTT

PUSKÁS JUDIT

KEDD (BERCZIK TEREM)

19.30-21.00

KEZDŐ ÉS KÖZÉPHALADÓ FELNŐTT

BOCSI ESZTER

       

KORTÁRS TÁNC-ART JAZZ

NAP ÉS HELYSZÍN

IDŐPONT

KOROSZTÁLY

TÁNCPEDAGÓGUS

SZERDA (ÁGNES TEREM), PÉNTEK (HAJÓS TEREM)

15.00-16.30

JUNIOR

BOCSI ESZTER

SZERDA (ÁGNES TEREM), PÉNTEK (HAJÓS TEREM)

16.30-18.00

IFJÚSÁGI 1. KEZDŐ, KÖZÉPHALADÓ

BOCSI ESZTER

SZERDA (ÁGNES TEREM), PÉNTEK (HAJÓS TEREM)

18.00-19.30

IFJÚSÁGI 2. HALADÓ

BOCSI ESZTER

SZERDA (ÁGNES TEREM), PÉNTEK (HAJÓS TEREM)

19.30-21.00

FELNŐTT HALADÓ

BOCSI ESZTER

       
       

STRETCHING

NAP ÉS HELYSZÍN

IDŐPONT

KOROSZTÁLY

TÁNCPEDAGÓGUS

PÉNTEK (ÁGNES TEREM)

19.30-20.30

IFJÚSÁGI ÉS FELNŐTT

BÁCS EMESE

       

TÁRSASTÁNC

NAP ÉS HELYSZÍN

IDŐPONT

KOROSZTÁLY

TÁNCPEDAGÓGUS

KEDD (ÁGNES TEREM)

18.00-19.00

HALADÓ (EZÜST CSOPORT)

DALOTTI TIBOR

KEDD (ÁGNES TEREM)

19.00-20.00

HALADÓ

DALOTTI TIBOR

KEDD (ÁGNES TEREM)

20.00-21.00

KEZDŐ

DALOTTI TIBOR

SZERDA (HAJÓS TEREM)

19.00-20.00

SENIOR TÁNCKLUB 1. CSOPORT

DALOTTI TIBOR

SZERDA (HAJÓS TEREM)

20.00-21.00

SENIOR TÁNCKLUB 2. CSOPORT

DALOTTI TIBOR