A 2019/2020. tanév órarendje

Termek helyszíne:

Berczik terem, 1027 Budapest, Kapás u. 55. (Főépület), +361 2017992

Hajós terem, 1027 Budapest, Kapás u. 55. (Főépület) +361 2017992

Ágnes terem, 1027 Budapest, Margit krt. 48. I. em. 1.  (Kapucsengő: "9" Tánciskola felirat) +36 70 453 40 54

Beiratkozás után (2019.09.02.)  az órarendváltoztatás jogát fenntartjuk!

 

A BERCZIK SÁRA BUDAI TÁNCKLUB 2019/2020. TANÉVÉNEK ÓRARENDJE 2019. SZEPTEMBER 3-TÓL.

( Kivéve a felnőtt társastánc tanfolyamok, melyek szeptember 17-től kezdődnek.)

MŰVÉSZI TORNA

NAP ÉS HELYSZÍN

IDŐPONT

KOROSZTÁLY

TÁNCPEDAGÓGUS

HÉTFŐ (HAJÓS TEREM) CSÜTÖRTÖK (BERCZIK TEREM)

15.15-16.00

ISKOLÁS MŰVÉSZI TORNA 12-14 ÉVESEK

SZOLLÁS ERZSÉBET

HÉTFŐ (HAJÓS TEREM) CSÜTÖRTÖK (BERCZIK TEREM)

16.15-17.00

ÓVODÁS MŰVÉSZI TORNA 4-5 ÉVESEK

SZOLLÁS ERZSÉBET

HÉTFŐ (HAJÓS TEREM) CSÜTÖRTÖK (BERCZIK TEREM)

17.00-17.45

KISISKOLÁS MŰVÉSZI TORNA 1. 6-8 ÉVESEK

SZOLLÁS ERZSÉBET

HÉTFŐ (HAJÓS TEREM) CSÜTÖRTÖK (BERCZIK TEREM)

17.45-18.30

KISISKOLÁS 2. MŰVÉSZI TORNA 9-11 ÉVESEK

SZOLLÁS ERZSÉBET

HÉTFŐ (HAJÓS TEREM) CSÜTÖRTÖK (BERCZIK TEREM)

18.30-19.15

IFJÚSÁGI MŰVÉSZI TORNA 15-17 ÉVESEK

SZOLLÁS ERZSÉBET

HÉTFŐ (HAJÓS TEREM) CSÜTÖRTÖK (BERCZIK TEREM)

19.30-20.15

       MŰVÉSZI TORNA           20+ ÉVESEK

SZOLLÁS ERZSÉBET

SZERDA (HAJÓS TEREM) PÉNTEK (ÁGNES TEREM)

15.45-16.30

 HALADÓ ÓVODÁS MŰVÉSZI TORNA  6-7 ÉVESEK

       SZIRÁNYI LAURA        (ÉV ELEJÉN HELYETTESÍTŐ TANÁR: KOMESZ FLÓRA)

SZERDA (HAJÓS TEREM) PÉNTEK (ÁGNES TEREM)

16.30-17.15

  ISKOLÁS MŰVÉSZI TORNA

7-10 ÉVESEK

       SZIRÁNYI LAURA ÉS KOMESZ FLÓRA

 KEDD (ÁGNES TEREM)

16.30-17.15

             ÓVODÁS                 MŰVÉSZI TORNA 1.

KOMESZ FLÓRA

KEDD, PÉNTEK (ÁGNES TEREM)

17.15-18.00

HALADÓ ÓVODÁS MŰVÉSZI TORNA (TAVALYI KEDD 16.30 CSOPORT)

KOMESZ FLÓRA

SZERDA (HAJÓS TEREM)

17.15-18.00

ÓVODÁS MŰVÉSZI TORNA 2.

KOMESZ FLÓRA

SZERDA (HAJÓS TEREM) PÉNTEK  (ÁGNES TEREM)

16.30-17.15

 KISISKOLÁS MŰVÉSZI TORNA 7-10 ÉVESEK

KOMESZ FLÓRA

SZOMBAT  (BERCZIK TEREM)

10.45-11.30

 ÓVODÁS MŰVÉSZI TORNA 3. 4-5 ÉVESEK

KOMESZ FLÓRA

SZOMBAT  (BERCZIK TEREM)

11.30-12.15

       MŰVÉSZI TORNA           6-8 ÉVESEK

KOMESZ FLÓRA

SZOMBAT  (HAJÓS TEREM)

8.30-9.15

ISKOLÁS MŰVÉSZI TORNA    9-10 ÉVESEK

KOVÁCS ÁGNES

SZOMBAT  (HAJÓS TEREM)

9.15-10.00

MŰVÉSZI TORNA 6-7 ÉVESEK

KOVÁCS ÁGNES

SZOMBAT  (BERCZIK TEREM)

10.00-10.45

ÓVODÁS MŰVÉSZI TORNA  5-6 ÉVESEK

KOVÁCS ÁGNES

 

TÁNCGIMNASZTIKA

NAP ÉS HELYSZÍN

IDŐPONT

KOROSZTÁLY

TÁNCPEDAGÓGUS

KEDD (ÁGNES TEREM)

15.45-16.30

 2,5-4 ÉVESEK

KOMESZ FLÓRA

     SZERDA (HAJÓS TEREM)          18.00-18.45                2,5-4 ÉVESEK          KOMESZ FLÓRA

SZOMBAT (HAJÓS TEREM)

10.00-10.45

  2,5-4 ÉVESEK

BOCSI ESZTER

 

BERCZIK  TORNA HÖLGYEKNEK

NAP ÉS HELYSZÍN

IDŐPONT

KOROSZTÁLY

TÁNCPEDAGÓGUS

KEDD  (BERCZIK TEREM)

8.00-9.00,

FELNŐTT

BOCSI ESZTER

KEDD  (BERCZIK TEREM)

9.00-10.00

FELNŐTT

BOCSI ESZTER

CSÜTÖRTÖK (BERCZIK TEREM)

8.00-9.00,

FELNŐTT

BOCSI ESZTER

CSÜTÖRTÖK  (BERCZIK TEREM)

9.00-10.00

FELNŐTT

BOCSI ESZTER

SZOMBAT (BERCZIK TEREM)

8.00-9.00

FELNŐTT

BOCSI ESZTER

SZOMBAT (BERCZIK TEREM)

9.00-10.00

FELNŐTT

BOCSI ESZTER

 

KLASSZIKUS BALETT

NAP ÉS HELYSZÍN

IDŐPONT

KOROSZTÁLY

TÁNCPEDAGÓGUS

KEDD (HAJÓS TEREM, PÉNTEK (BERCZIK TEREM)

15.15-16.00

ISKOLÁS HALADÓ 2. (12-14 évesek)

BÁRÁNY ILONA

KEDD (HAJÓS TEREM, PÉNTEK (BERCZIK TEREM)

16.15-17.00

ISKOLÁS HALADÓ 1. (9-12 évesek)

BÁRÁNY ILONA

KEDD (HAJÓS TEREM, PÉNTEK (BERCZIK TEREM)

17.15-18.00

ÓVODÁS

BÁRÁNY ILONA

KEDD (HAJÓS TEREM, PÉNTEK (BERCZIK TEREM)

18.00-18.45

KIS ISKOLÁS (7-8 évesek)

BÁRÁNY ILONA

KEDD (HAJÓS TEREM, PÉNTEK (BERCZIK TEREM)

19.00-20.30

HALADÓ 3. ÉS FELNŐTT

BÁRÁNY ILONA

HÉTFŐ ( ÁGNES TEREM) SZERDA (BERCZIK  TEREM)

18.00-19.30

SPICC TECHNIKA 14 ÉVES KORTÓL

PÉTERY MELINDA

HÉTFŐ ( ÁGNES TEREM) SZERDA (BERCZIK  TEREM)

19.30-21.00

MODER BALETT 14 ÉVES KORTÓL

PÉTERY MELINDA

SZOMBAT (HAJÓS TEREM)

10.45-11.30

ÓVODÁS KLASSZIKUS BALETT ELŐKÉSZÍTŐ

BOCSI ESZTER

 SZOMBAT (HAJÓS TEREM)

11.30-12.15

HALADÓ GYERMEK KLASSZIKUS BALETT  6-8 ÉVESEK

BOCSI ESZTER

SZOMBAT (ÁGNES TEREM)

8.30-10.00

FELNŐTT KEZDŐ ÉS KÖZÉPHALADÓ KLASSZIKUS BALETT

BÁBEL BRIGITTA

SZOMBAT  (ÁGNES TEREM)

10.00-11.00

ISKOLÁS HALADÓ

BÁBEL BRIGITTA

SZOMBAT  (ÁGNES TEREM)

11.00-11.45

KISISKOLÁS

BÁBEL BRIGITTA

SZOMBAT  (ÁGNES TEREM)

11.45-12.30

ÓVODÁS

BÁBEL BRIGITTA

 

JAZZ BALETT

NAP ÉS HELYSZÍN

IDŐPONT

KOROSZTÁLY

TÁNCPEDAGÓGUS

HÉTFŐ (ÁGNES  TEREM), SZERDA (BERCZIK TEREM)

15.00-16.30

 JUNIOR 11-13 ÉVESEK

DÉKÁNY ÉVA

HÉTFŐ (ÁGNES  TEREM), SZERDA (BERCZIK TEREM)

16.30-18.00

HALADÓ IFJÚSÁGI-FELNŐTT

DÉKÁNY ÉVA

KEDD (BERCZIK TERM) CSÜTÖRTÖK (HAJÓS TEREM)

15.00-16.30

 JUNIOR 11-13 ÉVESEK

DÉKÁNY ÉVA

KEDD (BERCZIK TERM) CSÜTÖRTÖK (HAJÓS TEREM)

16.30-18.00

KEZDŐ GYERMEK 9-10 ÉVESEK

DÉKÁNY ÉVA

KEDD (BERCZIK)   CSÜTÖRTÖK (HAJÓS TEREM)

18.00-19.30

IFJÚSÁGI JAZZ BALETT

BÁCS EMESE

KEDD (BERCZIK)   CSÜTÖRTÖK (HAJÓS TEREM)

19.30-21.00

FELNŐTT JAZZ BALETT

BÁCS EMESE

 

MODERN TÁNC

NAP ÉS HELYSZÍN

IDŐPONT

KOROSZTÁLY

TÁNCPEDAGÓGUS

HÉTFŐ (BERCZIK TEREM), CSÜTÖRTÖK (ÁGNES TEREM)

15.00-16.30

JUNIOR  11-14 ÉVESEK

PUSKÁS JUDIT

HÉTFŐ (BERCZIK TEREM), CSÜTÖRTÖK (ÁGNES TEREM)

16.30-17.45

GYERMEK  8-11 ÉVESEK

PUSKÁS JUDIT

HÉTFŐ (BERCZIK TEREM), CSÜTÖRTÖK (ÁGNES TEREM)

17.45-19.15

IFJÚSÁGI 1. 15-18 ÉVESEK

PUSKÁS JUDIT

HÉTFŐ (BERCZIK TEREM), CSÜTÖRTÖK (ÁGNES TEREM)

19.15-20.30

IFJÚSÁGI 2. ÉS FELNŐTT

PUSKÁS JUDIT

 

KORTÁRS TÁNC

NAP ÉS HELYSZÍN

IDŐPONT

KOROSZTÁLY

TÁNCPEDAGÓGUS

SZERDA (ÁGNES TEREM), PÉNTEK (HAJÓS TEREM)

15.00-16.30

JUNIOR KORTÁRS TÁNC

BOCSI ESZTER

SZERDA (ÁGNES TEREM), PÉNTEK (HAJÓS TEREM)

16.30-18.00

IFJÚSÁGI ÉS FELNŐTT KEZDŐ KORTÁRS TÁNC

BOCSI ESZTER

SZERDA (ÁGNES TEREM), PÉNTEK (HAJÓS TEREM)

18.00-19.30

IFJÚSÁGI  HALADÓ KORTÁRS TÁNC

BOCSI ESZTER

SZERDA (ÁGNES TEREM), PÉNTEK (HAJÓS TEREM)

19.30-21.00

FELNŐTT HALADÓ KORTÁRS TÁNC

BOCSI ESZTER

PÉNTEK (ÁGNES TEREM)

19.30-21.00

KORTÁRS IMPROVIZÁCIÓ 14+, FELNŐTT NOVÁK EVELIN
 

STRETCHING

NAP ÉS HELYSZÍN

IDŐPONT

KOROSZTÁLY

TÁNCPEDAGÓGUS

PÉNTEK (ÁGNES TEREM)

18.30-19.30

IFJÚSÁGI ÉS FELNŐTT

BÁCS EMESE

 

JÓGA

(A jóga órák 2019. szeptember 10-től indulnak.)

KEDD ÉS CSÜTÖRTÖK

(HAJÓS TEREM)

7.00-8.00 16+, FELNŐTT NOVÁK EVELIN

KEDD ÉS CSÜTÖRTÖK

(HAJÓS TEREM)

8.00-9.00 16+, FELNŐTT NOVÁK EVELIN
 

TÁRSASTÁNC (2019. SZEPTEMBERTŐL 17-től)

NAP ÉS HELYSZÍN

IDŐPONT

KOROSZTÁLY

TÁNCPEDAGÓGUS

KEDD (ÁGNES TEREM)

18.00-19.00

HALADÓ (EZÜST CSOPORT)

DALOTTI TIBOR

KEDD (ÁGNES TEREM)

19.00-20.00

HALADÓ

DALOTTI TIBOR

KEDD (ÁGNES TEREM)

20.00-21.00

KEZDŐ

DALOTTI TIBOR

SZERDA (HAJÓS TEREM)

19.00-20.00

SENIOR TÁNCKLUB 1.  CSOPORT

DALOTTI TIBOR

SZERDA (HAJÓS TEREM)

20.00-21.00

SENIOR TÁNCKLUB 2.  CSOPORT

DALOTTI TIBOR